PAKALPOJUMI

Diagnostika

diagnostika 2

A.Kaneles izstrādāta metode, kas pamatojas uz Ķīnas akupunktūras meridiānu un punktu pārbaudi, kā arī profesora Paka (Koreja) su džok terapijas Pirkstu saliekšanas metodi.

uzzināt vairāk

Akupunktūra

asata-akupunktura

Akupunktūra var palīdzēt pie daudzām akūtām un hroniskām saslimšanām, it sevišķi tā palīdz dažādu izcelsmju sāpju mazināšanai. 

uzzināt vairāk

Skaistumkopšana

skaistumkopsana 4

Jonizācija - ar konkrētas gaismas palīdzību, kas mazina iekaisuma procesus, kurai pievienota vibrācija, kas atgādina masāžu ar 100 maziem pirkstiņiem 1 minūtes laikā.

uzzināt vairāk

Masāžas

sokolade

Masāža  ir neaizmirstami patīkama un dod pilnīgu atslābināšanos, harmoniju, garantē lieliskus rezultātus. 

uzzināt vairāk

NLP, psihoanalīze

psihoanalize-4

NLP tehnikas pamatojas uz principu, ka visa indivīda dzīves pieredze ir ieprogrammēta centrālajā nervu sistēmā atmiņu, tēlu, sajūtu veidā.

uzzināt vairāk

Astroloģija

astrologija-3

Astrologa konsultācija Jums palīdzēs izvēles priekšā, stresa un krīzes situācijas pārvarēšanai ļaus izvēlēties vispiemērotāko risinājumu.

uzzināt vairāk

Joga

joga 1

Jogas vingrinājumi ķermenim un elpošanai ir tikai neliela Jogas mākslas sastāvdaļa. Tiek apgūti savi slēptie resursi un atmodinātas potenciālās spējas sevī.

uzzināt vairāk

Semināri, kursi

nlp

Ja vēlaties saprast un būt saprastiem, tad pasteidzieties izmantot lietderīgi savu brīvdienu apmeklējot semināru pēc NLP principiem.

uzzināt vairāk