Acupuncture

Chinese acupuncture and reflexotherapy

Akupunktūra
Cena: 15,50 EUR

Akmeņu noteikšana un testēšana
Cena: 14,50 EUR

Zīlēšana
Cena: 15,00 EUR

Veselības centra piedāvātās ārstniecības "zelta pamats" ir austrumu filozofija. Akupunktūra var palīdzēt pie daudzām akūtām un hroniskām saslimšanām, it sevišķi tā palīdz dažādu izcelsmju sāpju mazināšanai. Akupunktūrai praktiski nav kontrindikāciju, izņemot audzējus pēdējās stadijās.

Read more...

Ear Piercing

Ausu caurduršana ar auskaru
Cena: 25,00 EUR

Enerģētika
Cena: no 10 - 40 EUR

Nosakām aurikulāros punktus dažādai siptomātikai, kā arī neitrālās zonas (skaistumam), kuras neietekmē veselību. Katrs punkts atbild par konkrētu sistēmu. Ja nav sūdzību par veselību, tad iesakām - NEITRĀLO zonu. Nesājot auskarus var panākt ārstniecisku efektu. Piemērm - redzes uzlabošanu.

Read more...

Hasse needle

Procedūras laikā notiek trīskārša iedarbība: akupunktūras punktu uzspiediens, magnetoterapija un vakuumterapija, kā arī fitoterapiias iedarbība, jo punktu zona tiek apstrādata ar īpašu ārstniecisku ķīniešu ziedi.

Read more...

Bioresonance therapy

Biorezonanse
Cena: 17,00 EUR

Biorezonanses terapija (iekārta Rayocomp PS 1000) - ir pārbaudīta un efektīva terapijas iespēja. Tā ir programma individuālām rezonanses frekvencēm, kuras var piemērot pacientiem, ne tikai pielietojot diagnostikā un terapijā, bet arī pētījumos, piemēram, lai noteiktu frekvences vielai un noskaidrotu tās iedarbību uz organismu.

Read more...

Reiki

Reiki - sena dziedniecības un garīgās attīstības māksla, tā aprakstīta Tibetas sutrās. No jauna Reiki enerģētisko sistēmu apguva Japānas priesteris Dr. Mikao Usui. Reiki būtība ir veicināt cilvēka miesas, gara un dvēseles vienotību un harmoniju starp cilvēku un Visumu.

Read more...

Linearly polarized light therapy (LPL)

Polarizētā gaisma
Cena: 6,00 EUR

Metode, kas ļauj attīrīt organismu, stimulēt organisma pašaizsardzības mehānismus, aktivizēt reģenerācijas procesus organismā, izmantojot gaismu. Procedūru sekmīgi var izmantot dažādu sāpju

Read more...

Laser acupuncture

Infrasarkano staru lāzers ar |oti lielisku iedarbību pret dažāda veida iekaisuma procesiem, īpasi hroniskā stadijā: 12 pirkstu zarnas čūlu, kuņga čūlu, otītu, laringītu, faringītu, dažādiem dermatoloģiskiem izsitumiem.

Read more...

Hirudotherapy

Hirudoterapija ar 1 dēli
Cena: 14.50 EUR

Ārstēšana ar dēlēm ir viena no senākajām metodēm. Pirmās ziņas par to nāk no senās Ēģiptes. Dēles tika plaši pielietotas arī senajā Indijā, Grieķijā.

Read more...

Lithotherapy

Litoterapija
Cena: 5.00 EUR

Ārstēšana ar akmens palīdzību, kas būtu ieteicama jebkuram cilvēkam reizi mēnesī, jo kristāli gan attīra, gan toniizē, gan nomierina pacientu atkarībā no to izvietojuma. To var izmantot gan kā atsevišķu terapijas veidu, gan savienojumā ar akupunktūru, gan procedūru starplaikos, nēsājot pareizi izvēlētu dārgakmeni vai pusdārgakmeni noteiktā vietā.

Read more...