SERVICES

Diagnostics

diagnostika 2

A.Kaneles izstrādāta metode, kas pamatojas uz Ķīnas akupunktūras meridiānu un punktu pārbaudi, kā arī profesora Paka (Koreja) su džok terapijas Pirkstu saliekšanas metodi.

read more

Acupuncture

asata-akupunktura

Akupunktūra var palīdzēt pie daudzām akūtām un hroniskām saslimšanām, it sevišķi tā palīdz dažādu izcelsmju sāpju mazināšanai. Akupunktūrai praktiski nav kontrindikāciju, izņemot audzējus pēdējās stadijās.

read more

Beauty

skaistumkopsana 4

Jonizācija - ar konkrētas gaismas palīdzību, kas mazina iekaisuma procesus, kurai pievienota vibrācija, kas atgādina masāžu ar 100 maziem pirkstiņiem 1 minūtes laikā.

read more

Massages

sokolade

Masāža ir neaizmirstami patīkama un dod pilnīgu atslābināšanos, harmoniju, garantē lieliskus rezultātus.


read more

NLP, psychoanalysis

psihoanalize-4

NLP tehnikas pamatojas uz principu, ka visa indivīda dzīves pieredze ir ieprogrammēta centrālajā nervu sistēmā atmiņu, tēlu, sajūtu veidā.

read more

Astrology

astrologija-3

Astrologa konsultācija Jums palīdzēs izvēles priekšā, stresa un krīzes situācijas pārvarēšanai ļaus izvēlēties vispiemērotāko risinājumu.

read more

Yoga

joga 1

Jogas vingrinājumi ķermenim un elpošanai ir tikai neliela Jogas mākslas sastāvdaļa. Tiek apgūti savi slēptie resursi un atmodinātas potenciālās spējas sevī.

read more

Seminars, courses

nlp

Ja vēlaties saprast un būt saprastiem, tad pasteidzieties izmantot lietderīgi savu brīvdienu apmeklējot semināru pēc NLP principiem.

read more