NEWS

NLP seminārs

nlp seminars

Yoga for children and families.

joga 1

Joga nav sacensība, tādēļ tā sagādās prieku un panākumu sajūtu arī tiem, kas nenodarbojas ar sportu. Jogas nodarbību var sastādīt atbilstoši bērna fiziskajai sagatavotībai un vecumam pakāpeniski palielinot slodzi.

Šajos vingrojumos tiek atdarinātas dažādu dzīvnieku pozas, kas palīdz novērst un koriģet ne vien stājas defektus, bet arī attīsta iztēli, paaugstina koncentrēšanās spējas, iemāca pareizi elpot, iegūt labu stāju, lokanību, ceļ pašapziņu, nostiprina veselību. Pēc Jogas pamatprincipiem, garam un miesai jābūt ideālā saskaņā, lai sasniegtu pilnīgu harmoniju, tā palīdz izzināt sevi un saprast citus.

ZIEMASSVĒTKU ATLAIDES

ZIEMASSVĒTKU ATLAIDES līdz 31.decembrim:

1. Pirmreizējai konsultācijai atlaide 50%;

2. UN VISĀM PROCEDŪRĀM 10% ATLAIDE.

Pakalpojums smēķētājiem

Dabā viss plaukst, attīstās un pilnveidojas, tas nozīmē pārmaiņas dzīvē!

Piedāvājam atbrīvoties no atkarībam ar akupunktūras palīdzību tieši tagad, kad daba dodās dusēt ziemas miegā. Gaisā smaržo piparkūkas un tuvojās Ziemassvētki, kad enerģiju var smelties mīlestībā.

Smēķētājiem ieteicams 3 dienu intensīvais akupunktūras kurss, kura noslēgumā veicama biorezonanses procedūra, ārstnieciskā efekta nostiprināšanai. Pirms pirmās akupunktūras nedrīkst smēķēt 17 stundas.

Ietaupi naudu un savas dzīves labākos gadus nesmēķējot!

smekesana

GIFT CARD

 

ANITAS VESELĪBAS SALONA DĀVANU KARTE

Pie mums jūs varat iegādāties dāvanu kartes dažādām gaumēm un iespējām. Vislabākā dāvana - dāvanu karte!

APPLICATION FORMsrilanka