Masāžas

Masāža ar četrām rokām

Masāža tiek izpildīta pēc īpašas metodes, ar diviem masieriem vienlaicīgi. Spēcīga enerģētiskā iedarbība uz organismu, jo apvieno sevī vīriešu un sieviešu enerģētiku.

lasīt vairāk

Sambahana masāža

Pilna masāža sastāv no enerģētiskas ķermeņa attīrīšanas, pacienta sagatavošanas masāžai, minimāla sejas masāža , ausu masāža, vēdera daļas masāža, krūšu daļas masāža, roku masāža, kāju masāža,

lasīt vairāk

Šokolādes masāža

Tā ir jutekliska, aromātiska masāža, kas dod iespēju iegremdēties fiziskā un garīgā labsajūtā. Jauks piedzīvojums, ja vēlas atbrīvoties no ikdienas spriedzes un tikt lutināts ar silti izkausētu šokolādi.

lasīt vairāk

Marma Čikitsa punktu masāža

Procedūras laikā marmas punkti (ķermeņa dzīvības punkti, kuros savienojas fiziskais ķermenis ar smalkajiem ķermeņiem) tiek aktivizēti ar aromātisko eļļu pilieniem, kurus silda ar kūpošu aromātisko nūjiņu.

lasīt vairāk

Galvas masāža Čampi

Čampi masāža
Cena: 23,00 EUR

Ajūrvēdas procedūra, kas ietver sevī plecu, kakla, roku, galvas un sejas punktu masāžu, izmantojot speciālas ajūrvēdiskās eļļas. Masāža spēcīgi iedarbojas uz cilvēka apziņu un nervu sistēmu,

lasīt vairāk

Karsto akmeņu masāža

Masāža tiek veikta balstoties uz senu Amerikas Indiāņu dziedniecības metodi, kuras laikā īpaši sasildīti akmeņi tiek novietoti uz ķermeņa.

lasīt vairāk

Klasiskā masāža

Klasiskās masāžas cenas.

lasīt vairāk

Punktu masāža

Punktu masāžas pamatā ir ķīniešu akupunkturas meridianu tonizēšana, seditēšana (nomierināšana) vai harmonizēšana. Noteikumi iedarbībai uz "dzīvības punktiem" balstīti uz austrumu mediķu priekšstatiem par dzīvības enerģiju Ci un tās kustību pa neredzamiem kanāliem - meridiāniem.

lasīt vairāk

Refleksoterapija pēdai

Pēdās, rokās un visā ķermenī ir punkti - nervu gali, kuri beidzas mūsu ādā dažās zonās. Masējot punktus pēdas sūta signālus uz smadzenēm un no tām uz iekšējiem orgāniem. Ārstēšanas procesa laikā vēlams dzert 2 litri ūdens dienā. Masāžas veic no 2 mēnešu līdz 100 gadu vecumam.

lasīt vairāk

Jumeiho masāža

Jumeiho masāža
Cena: 31,00 EUR

Cilvēks ir dabas daļa. Tā organisms dzīvo un darbojas to pašu spēku ietekmē, kas valda mūsu pasaulē, kur visu vieno un caurstrāvo dzīvības enerģijas straume. Tas ir universāls, visur esošs dzīvības spēks, ko japāņi dēvē par "Reiki". Cilvēka ķermenī šī enerģija, līdzīgi asinsritei, cirkulē pa ceļiem, ko sauc par meridiāniem. Mūsu labsajūta un veselība ir atkarīga no pareiza un brīva enerģijas plūduma.

lasīt vairāk

Holistiskā Palsingmasāža

To radīja Tovija Blauminga un pie mums tā atnāca no Austrālijas. Palsings ir dziednieciska tehnika ar kuru var caur ķermeni iedarboties uz dvēseli un prāta stāvokli. Palsinga laikā mūzikas ritmā speciālists kustas pats un viļņveidīgām kustībām izkustina visu pacienta ķermeni, masieris it kā saplūst ar pacientu caur kustībām.

lasīt vairāk

Taktīlā zviedru masāža

Relaksējoša, maiga masāža, kura tiek veikta ar pirkstu galiem, viegli pieskaroties pacienta ādai. Šī masāža atbrīvo hormonus, padara pacientu relaksētu. Masāžas rezultātā notiek smadzenēs lielas pārmaiņas, kā arī tiek izvadīta no muskuļiem pienskābes.Tā rezultātā uzlabojas komunikācija, atmiņa, gremošana, pazeminās sāpju līmenis.

lasīt vairāk

Taizemiešu Tai masāža

Pastāv jau 2500 gadu. Tās saknes meklējamas līdz ar taizemieti ŽivakuKumaruBhakke, kurš ir bijis Taizemes medicīnas tēvs, izcili pārzinājis augu un minerālu dziednieciskospēki. Viņš bija Budas laikabiedrs, kāda Indijas valdnieka privātais ārsts kā arī budistu mūku ordeņa ārsts. Līdz mūsdienām nav saglabājies daudz vēstures liecību, bet esošās ļauj apgalvot, ka masāža Briselē nonāca līdz ar budismu – aptuveni 2. Vai 3. gs.p.m.ē.

lasīt vairāk