Diagnostika

Diagnostika

Diagnostika
Cena: 36.50 EUR

A.Kaneles izstrādāta metode, kas pamatojas uz Ķīnas akupunktūras meridiānu un punktu pārbaudi, kā arī profesora Paka (Koreja) su džok terapijas Pirkstu saliekšanas metodi, savienojot to ar bioestēziju, kā visa rezultātā tiek izvirzīta diagnoze, kura 98% gadījumu tiek apstiprināta ar klasiskās diagnostikas metodēm.

lasīt vairāk

Vasty - ir panchakarmas sastāvdaļa

Zarnu trakta attīrīšana ar klizmām, kuru sastāvdaļā ir ajūrvēdas tējas, medus, eļļas. Kopā ir jāveic septiņas šādas procedūras, kuru laikā nedrīkst ēst gaļu un piena produktus.

lasīt vairāk

Testēšana

Zemapziņas slēpto problēmu testēšana. Ja Jums ir hroniska slimība vai cita problēma, kura atkārtojas, vai vajā kādi neizskaidrojami notikumi, tad Jums var līdzēt zemapziņas testēšana.

lasīt vairāk

Nasty - ir panchakarmas sastāvdaļa

Deguna skalošana ar eļļām. Katrā nāsī tiek ieliets pa 50g eļļas, kas tiek izvēlēta atbilstoši problēmai.

lasīt vairāk

Pancharma

Tiek noteikts ajūrvēdiskais cilvēka tips Pitta, Vatta vai Kapha, nosakot tipu tiek uzsākta paša tipa attīrīšana, bet slimības ārstēšana izmantojot vasty, nasy, abjangu, tvaicēšanu tējās, homeopātiju, dažādus uzlējumus, tinktūras, joga, meditācija. Pancharma ir diagnosticēšana un visa organisma līdzsvarošana, sakārtošana un ārstēšana.

Trīs piramīdu metode

Katru piramīdu iekustina ar zvanu skaņām, un balss tonālām skaņām, tiek izmantota enerģētika 3 piramīdu formā, lai aktivizētu mono kristālus, kas izvietoti Dāvida zvaigznes formā. Procedūra ieteicama pie hroniska noguruma, pēc ķīmijterapijas, staru terapijas, pēc ilgstoša antibiotiķu kursa un enerģētiskām problēmām.

lasīt vairāk