JAUNUMI

NLP seminārs

nlp seminars

Joga bērniem un ģimenēm

joga 1

Joga nav sacensība, tādēļ tā sagādās prieku un panākumu sajūtu arī tiem, kas nenodarbojas ar sportu. Jogas nodarbību var sastādīt atbilstoši bērna fiziskajai sagatavotībai un vecumam pakāpeniski palielinot slodzi.

Šajos vingrojumos tiek atdarinātas dažādu dzīvnieku pozas, kas palīdz novērst un koriģet ne vien stājas defektus, bet arī attīsta iztēli, paaugstina koncentrēšanās spējas, iemāca pareizi elpot, iegūt labu stāju, lokanību, ceļ pašapziņu, nostiprina veselību. Pēc Jogas pamatprincipiem, garam un miesai jābūt ideālā saskaņā, lai sasniegtu pilnīgu harmoniju, tā palīdz izzināt sevi un saprast citus.

Bowena Tehnika

Bowenlogot

Bowen Tehnika- ir viena no visefektīvākajām metodēm pasaulē, lai sasniegtu dziļu relaksāciju. Tā ir balstīta uz teroriju, ka sasniedzot vispāreju un pilnīgu cilvēka organisma iekšējo spēka relaksāciju tā tiek vērsta uz problēmu korekciju, kā fizisku tā psiholoģisku, tādējādi palīdzot sasniegt ķermeņa harmoniju un līdzsvara stāvokli.

Bowen Tehnika – tā ir holistiska metode, viegli ietekmē uz muskuļiem un saistaudu apvalku, kas tiek efektīvi izmantota jau vairāk nekā 40 gadus dažādās jomās. Tā darbojas neiromuskulārā līmenī, Bowen paņēmieni aktivizē šūnu atmiņu organismā un līdz ar to liek tam pārstrukturēties, lai tas atgriežas tā dabiskajā un veselīgajā stāvoklī un dod iespēju organismam atgriezties līdzsvarotā stāvoklī.

Ir vairākas teorijas par to, kā Bowen tehnika darbojas. Ar Bowen metodes paņēmieniem tiek stimulēti proprireceptori un jūtīgie nervu gali . Tas veicina to, ka organisms pats sāk pārveidot sevi un atgriezties dabiskajā veselības stāvoklī. Proprioceptori atrodas saistaudos, muskuļos, saitēs, cīpslās un fascijās un sniedz datus par ķermeņa kustības stāvokli.

Bowen Tehnika - ir pilnīgi jauna koncepcija, manuālajā terapijā, kuru raksturo vienkāršība, efektivitātes un iedarbības ilgumus. Bowen tehnika pārsteidz daudzus, kuri iepazinušies ar šo procedūru.

bowen tech_image_27

Pakalpojums smēķētājiem

Dabā viss plaukst, attīstās un pilnveidojas, tas nozīmē pārmaiņas dzīvē!

Piedāvājam atbrīvoties no atkarībam ar akupunktūras palīdzību tieši tagad, kad daba dodās dusēt ziemas miegā. Gaisā smaržo piparkūkas un tuvojās Ziemassvētki, kad enerģiju var smelties mīlestībā.

Smēķētājiem ieteicams 3 dienu intensīvais akupunktūras kurss, kura noslēgumā veicama biorezonanses procedūra, ārstnieciskā efekta nostiprināšanai. Pirms pirmās akupunktūras nedrīkst smēķēt 17 stundas.

Ietaupi naudu un savas dzīves labākos gadus nesmēķējot!

smekesana

DĀVANU KARTE

 

ANITAS VESELĪBAS SALONA DĀVANU KARTE

Pie mums jūs varat iegādāties dāvanu kartes dažādām gaumēm un iespējām. Vislabākā dāvana - dāvanu karte!

PIETEIKŠANĀS FORMAsrilanka