Beauty

Ionisation

Jonizācija - ar konkrētas gaismas palīdzību, kas mazina iekaisuma procesus, kurai pievienota vibrācija, kas atgādina masāžu ar 100 maziem pirkstiņiem 1 minūtes laikā.

Read more...

SPM VacuPress vacuum massage

Vakuummasāža ķermenim
Cena: 26,00 EUR

Tā ir gadsimtiem veca metode savienojumā ar modernu tehnoloģiju. Vakuummasāža aktivizē šūnas un atbrīvo svaigu enerģiju no audiem.

Read more...

Cosmetologist services

Kosmetologs strādā ar «High-care» un «Mattis» kosmētiku WEYERGAN'S HIGH - CARE COSMETICS kosmētiskie preparāti ir radīti zinātnisku eksperimentu apstākļos, ļoti rūpīgi pārbaudīti praksē.

Read more...

«Sono Styler» ultrasound

Viena no celulīta ārstēšanas pamatprocedūrām; ietver tauku depozītu likvidēšanu, ādas nostiprināšanu, ādas tonizēšanu.

Read more...

High Care system

Vienīgais Lalvijā pilns High-Care komplekss, kurā ietilpst arī kapsula «Vacustyler».

Read more...

«Jono Care» ionized air

Jono Care
Cena: 9,00 EUR

Dod organismam papildus skābeļa enerģiju; līdz ar to mazinot nogurumu, uzlabolot vielmaiņu, sirdsdarbību, veicot labu profilaksi visu veidu bronhītiem,

Read more...

Kapsula «Vacustyler»

Spiediena kapsula
Cena: 15,00 EUR

Spiediena maiņas ierīce, kurā mainās zemais un augstais spiediens, kas ir domāts ķermeņa apakšējās daļas ārstēšanai un, kas darbojas kā asinsrites veicinātāja un paātrinātas šlakvielu izvadīšanas aktivizētāja.

Read more...

Cosmetics HIGH-CARE

WEYERGAN'S HIGH - CARE COSMETICS kosmētiskie preparāti ir radīti zinātnisku eksperimentu apstākļos, ļoti rūpīgi pārbaudīti praksē.

Read more...

«Body Star» electro-lipolysis

Medicīnā visvairāk akceptētā pretceluIīta metode. Ar elektrisko strāvu tiek aktivizēti enzīmi, kas palielina tauku depozītu šķelšanu, triglicerīdu veidošanos.

Read more...

Slide - Styler or "air boots"

Gaisa zābaki
Cena: 25,00 EUR

Mehānlskā limfodrenāža. «Slide Styler» aktivizē limfas plūsmu, asinsriti, uzlabo vielmaiņu.

Read more...

Body-Wrapping

Ietīšana
Cena: 10,00 EUR

Viena no efektīvākajām procedūrām. Speciālie kosmētiskie līdzekļi veicina vielmaiņas galaproduktu izvadīšanu no organisma. Savukārt speciālo kopresijas plēvju aptīšana nodrošina pastiprinātu limfodrenāžu.

Read more...